پیوستن مدیر کل هواشناسی استان به کمپین خرید کالای

مدیرکل هواشناسی استان ایلام به پویش "کالای استاندارد ایرانی میخرم" پیوست
260x260


مدیرکل هواشناسی استان ایلام به پویش "کالای استاندارد ایرانی میخرم"  پیوست
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد ایلام ،شیخ الملوکی مدیرکل هواشناسی ایلام طی نشستی با مدیرکل استاندارد استان به پویش "کالای استاندارد ایرانی میخرم" پیوست.
شیخ الملوکی مدیرکل هواشناسی استان ایلام پس از استماع سخنان مدیرکل استاندارد ایلام در باب اهميت خريد كالاي استاندارد ايراني كه در راستاي شعار سال جاري (اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال) و بند ٢٤ سياست هاي كلي اقتصاد مقاومتي (افزایش پوشش استاندارد برای کلیه محصولات داخلی و ترویج آن) إبلاغي مقام معظم رهبري مدظله العالي است؛ به كمپين ملي  خريد كالاي استاندارد ايراني پيوست.
مهناز همتی در این دیدار گفت: در راستاي نامگذاري سال 1396 با عنوان " اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال" از سوي مقام معظم رهبري و همچنين تحقق منويات معظم له در بند 24 سياست هاي كلي اقتصادي مقاومتي مبني بر " افزايش پوشش استاندارد براي كليه محصولات توليد داخل و ترويج آن" سازمان ملي استاندارد ايران اقدام به تدوين و اجراي كمپين تبليغاتي، فرهنگي "كالاي استاندارد ايراني مي خرم" كرده است.
همتی با اعلام این مطلب افزود:این پویش دربرگیرنده ساختار و بخش هاي متنوع و جامعي است و بنا دارد تا از ظرفيت هاي رسانه هاي مختلف براي استانداردسازی بهره گیرد.
وی عنوان کرد: به منظور وحدت رويه و هم راستايي فعاليت هاي سازمان ملی استاندارد ایران در تمام کشور و اجراي فراگير پویش مذكور، اداره کل استاندارد استان با اطلاع رسانی در شبکه های مجازی، صدا وسیما، رسانه ها، مطبوعات و مدیران ارشد استانی، اقشار مختلف مردم، فرهنگی و ورزشی و ... به این خیزش ملی پیوسته و اهداف سازمان ملی استاندارد را که چیزی جز تامین منافع مصرف کننده و تولیدکننده ایرانی به طور توامان نیست؛ را محقق خواهد ساخت.
شیخ الملوکی در این دیدار افزود: در جریان خرید کالای ایرانی، یکی از وظایف مهم تولیدکنندگان، بالا بردن کیفیت کالا و ایجاد اعتماد در میان مصرف کنندگان است.
مدیرکل هواشناسی استان تصریح کرد: مصرف کالای ایرانی به عنوان یک وظیفه همگانی، راهکار عمومی در دست جامعه برای جمایت از تولیدات داخلی است.
همتی نیز در پایان افزود: انتظار می رود با حمایت مقامات ارشد استانی،مدیران عامل واحدهای تولیدی،مدیران کنترل کیفیت،هنرمندان،ورزشکاران و....از این پویش در ماه های آینده شاهد فراگیر شدن این پویش در سراسر کشور و توجه مردم به خرید و استفاده از کالاهای باکیفیت و استاندارد تولید ایران شود و این پویش در سراسر استان ایلام نیز فراگیر شود.
شایان ذکر است پویش #کالای_استاندارد_ایرانی_میخرم# از ابتدای تیرماه با ابتکار و اهتمام روابط عمومی و ارتباطات بین‌الملل سازمان ملی استاندارد و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال آغاز شده و در حال فراگیر شدن است.

عکس های مرتبط با خبر
260x260
260x260
260x260
`

 شنبه ۱۳۹۶/۰۶/۰۴  تعداد بازدید 846