برگزاری جلسه فصلی شبکه پایش هواشناسی استان

دومین جلسه فصلی کارکنان شبکه پایش هواشناسی استان ایلام برگزار گردید.
260x260

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان ایلام  امروز 19 دیماه 1401 جلسه فصلی شبکه پایش با حضور مدیر کل و روسای ادارات ستادی هواشناسی استان در محل دفتر مدیرکل هواشناسی برگزار کردید.

در ابتدا مدیرکل ضمن خوش آمدگویی و بیان خیرمقدم به همه همکاران و تشکر از  روسای ایستگاهها  ، هدف از این جلسات را هم اندیشی  و همفکری در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و رفع مشکلات و کمبودهای موجود در سطح ادارات و ایستگاههای هواشناسی استان عنوان نمود و در ادامه همدلی و همفکری را رمز موفقیت در کار و ارتقاء محیط اداری دانست وی در ادامه یادآور شد که با برگزاری این جلسات  مشکلات حوزه شبکه پایش و سایر بخش های این اداره کل مرتفع می شود. ایشان همچنین با حمایت از انتقاد سازنده و دلسوزانه و نیز ارائه راهکارها و پیشنهادات به پاسخگویی به موضوعات مطرح شده پرداختند.

مدیرکل هواشناسی با اشاره به مشکلاتی که در اداره و در حوزه جمع آوری داده وجود دارد تاکید بر صحت و دقت داده ها را لازم و ضروری دانستند.

سپس رئیس شبکه  پایش اداره کل مطالبی را در خصوص عملکرد پایش  استان و وضعیت ایستگاهها ،کنترل کمی و کیفی،مقررات مورد توجه در محیط ایستگاه ارائه کرد.

درادامه روسای محترم پایش،فنی و فناوری به سوالات همکاران حاضر در جلسه پاسخ دادند. همچنین در پایان مسئول محترم واحد حراست توضیحات و راهنمایی های لازم در خصوص خودحفاظتی در ایستگاهها و لزوم هوشیاری همکاران درخصوص موارد مورد نیاز مطالبی را ارائه نمودند.

عکس های مرتبط باخبر
260x260
260x260
260x260

 ravabet   دوشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۹  1410:تعداد مشاهده  Total Comments 0 چاپ خبر

Write a comment

نظرات کاربران